Наша команда

наша команда складається з практикуючих фотографів з багаторічним досвідом викладання фото справи, проведення різний майстеркласів по фотографії, проведення фотовиставок, тощо

Олексій Онуфрійчук

Старший викладач фотошколи HD-School. Практикуючий фотограф. Один з керуючих фотостудією HD-Studio. Ведучий різних воркшопів і майстеркласів по фотографії, співзосновник фотоклубу "фотосфера".

Керівник фотошколи. Старший викладач. Автор майстер-классів і фото-турів

Фотографією починав займатися з плівкових часів - процес зйомки на 36 кадрів, а потім червона кімната, проявники і закріплювач і лише після цього магія появи зображення на спеціальному папері - це магія фотографії, яка привернула до себе ще в дитинстві. З появою цифрової фотографії для мене це стала професія.

Вважаю, що гарна фотографії залежить не від фотоапарата, а від того, хто стоїть за фотоапаратом. Від бачення, розуміння світла і тіні, від розуміння моменту, опинитися в потрібному місці в потрібний час, побачити і вчасно натиснути кнопку спуску - ось запорука успішної і цікавої фотографії.

Мене Джер

Куратор по орг. вопросам

Відповідальний за організаційні питання

Якщо у Вас виникають будь-які організаційнй питання під час або до навчання - як потрапити до групи, як знайти нас в соц. мережах, записатися на перше ознайомче заняття, коли, де і як проходять заняття - на всі ци питання залюбки відповість наш помічник.

У Вас є цікаві пропозиції до нас?

Якщо у Вас є цікаві пропозиції щодо співпраці з нами - ми завжді раді вислухати Вас.

Завжди раді співпраці з блогерами, маркетологами, магазинами фототехніки, фотографами, фото-студіями тощо.