Базовий курс

по фотографії від фотошколи HD-School

Опис

Навчимо фотографувати з нуля! Але незважаючи на назву "базовий", цей фото курс від HD-School підійде як для повних початківців, хто лише планує придбати свою першу камеру, так і для тих, хто вже певний час фотографує, але прагне підвищити свій рівень знань, отримати практику роботи на професійній фотостудії, попрацювати з професійними моделями, навчитися повністю управляти дзеркальною, або будь якою іншою фотокамерою, робити всі необхідні налаштування як у ручному так і у напівавтоматичних режимах.

Description

Програма курсу

Курс складається з 14 теоретичних і практичних занять, 12 домашніх завдань, дипломна робота.
У програмі:

 • Історія фотографії. З чого складається і як працює фотоапарат. Основні елементи управління. Налаштування камери. Як обрати об'єктив і камеру.
 • Експозиція. Як отримати технічно грамотний кадр. Поняття діафрагми (F), витримки (S), чутливості (ISO). Правила і методи фокусування.
 • Композиція. Художня складова фотографії - як зробити фото гармонічним і композиційно грамотним.  Більше ніж 20 композиційних прийомів, які покращать ваш кадр.
 • Складне освітлення. Баланс білого. RAW чи JPG?
 • Нічна зйомка. Робота зі спалахами та штативом. Фрізлайт.
 • Портрет студійний
 • Портрет на вулиці
 • Студійна зйомка. Робота зі студійним обладнанням. Світові схеми. Робота з  моделлю. Позування. Психологія спілкування
 • Макро/Предметна зйомка
 • Пейзаж
 • Обробка фото в Adobe Photoshop Lightroom
 • Підготовка та друк фотографій
 • Дипломна робота (цікава і творча робота - серія фото на обрану вами тему)

Ціна: 5600 грн*
*є можливість оплати частинами, є можливість прийти на перше заняття без оплати, познайомитись з нами, з групою, прослухати перше заняття і лише після цього приймати остаточне рішення. В ціну входить оренда професійної фотостудії.

Постійна акція для сім'ї

Ми дуже раді, коли в нас займаються цілими родинами. Батько і син, або Мама і донька, чи молода сімейна пара - це гарна можливість провести разом час з користю, і знайти для себе нове хобі чи професію.  Однак також розуміємо, що ціна за двох може обтяжувати. Тому для сімейних пар, або родин ми пропонуємо чудову акційну ціну  - півтори ціни за двох. Тобто замість подвійної ціні ви платите лише півтори і займаєтесь удвох. Так само і для 3х, 4х людей.

Де проходять заняття?

Протягом навчання частина занять буде проходити на вулиці (практичні заняття), а частина (практичні і теоретичні) на базі професійної фото студії Good Frame Stage, у комфортних умовах - просторий світлий зал з кондиціюванням, з усім необхідним студійним обладнанням, з кофі-брейком та смаколиками :)

  Часті запитання


  • В мене нема фотоапарата. Чи можу я ходити на курси?

  Так. Якщо у Вас нема фотоаппарата, то Ви зможете практикуватись на наших студійних камерах. Якщо ж Ви хочете придбати камеру найближчим часом, то будемо радити не поспішати з покупкою, а прийти на перші заняття, на яких ми розповімо як обирати камеру, а також допоможемо при необхідності підібрати Вам саме те, що потрібно. Іноді це навіть дозволяє зберегти гроші.

  • В мене нема досвіду. Я ніколи не фотографував. Чи зможу я осилити цей курс?

  Так. Курс побудований таким чином, щоб було корисно і зрозуміло як для людей, хто взагалі ніколи не фотографував, навіть на телефон, так і для тих, хто вже фотографує, але хоче отримати більше знань.
  Також ми навчимо розуміти і відрізняти гарні, гармонічні, наповнені суттю фото від банальних, не цікавих фото, а також дамо декілька потужних технік, які допоможуть вам почати самостійно робити якісні, креативні, творчі фото. Кажуть, що людина народжується з талантом. Можливо так, а можливо і ні. Ми впевненні, що при великому бажанні можна прокачати свої навички, свій рівень, своє бачення. І ми в цьому допоможемо.

  • Чи є варіант оплати частинами?

  Так. Ми добре розуміємо, що багато людей отримують зарплату частинами, комусь просто спокійніше чи зручніше розбити оплату на 2, 3 частини - ми залюбки ідемо на зустріч. Ми можемо запропонувати оплату частинами від 2х до 4х, з пропорційними внесками: якщо дві оплати, то перша частина на початку навчання, а друга після проходження половини курсу. Якщо, наприклад, 4 частини - то, відповідно, 1 раз на тиждень.

  • Я все одно сумніваюсь, що в мене вийде. Чи даєте Ви якісь гарантії?

  Так. Ми пропонуємо Вам безпрограшну гарантію - ми повернемо 100% вашої суми, якщо наприкінці курсу Ви скажете, що Ви нічому не навчились, було не зрозуміло, курси Вам нічого не дали, звісно, за умови, що Ви відвідали всі заняття і робили домашні завдання.  Наш досвід дозволяє нам гарантувати, що ми найдемо підхід до кожної людини і 100% навчимо Вас розмовляти з фотоапаратом на "ти"

  • Мені цікава фотографія, але ще не визначився, чи готовий я до курсів? Чи підійдуть вони мені?

  Розуміємо. Саме тому ми пропонуємо Вам записатись на перше заняття, відвідати без оплати його, познайомитись з нами, зі студією, з групою, з нашим курсом, прослухати перше заняття і лише після цього прийняти остаточне рішення. А ми впевненні, Вам сподобається! :)

  • Я вже фотографую. І навіть іноді знімаю з ручними налаштуваннями. Я так розумію, що мені потрібно щось більш круте ніж базовий курс?

  Не зважаючи на назву "базовий курс", в цьому курсі заложено багато матеріалу як для початківців, так і для середнього рівня. І навіть є речі, які будуть точно корисні і для професіоналів. То ж, якщо сумніваєтесь - зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вам, щоб Ви зрозуміли, підходить для Вас цей курс чи ні. В 90% випадках люди приходять на базовий курс і розуміють, що тут багато інформації і для початківців і для активних любителів

  Творчий процесс

  студійна зйомка

  Практика

  Процесс зйомки на студії

  Розбір ваших фото результатів

  домашня і дипломна робота не меньш важливі, ніж практика

  Модельна зйомка

  вивчаємо основи позування і спілкування з моделлю

  Макро

  надзвичайно цікавий макро світ

  Прокачаємо креатив

  Ціла історія в одному кадрі