Базовий курс

по фотографії від фотошколи HD-School

Опис

Незважаючи на назву "базовий", цей фото курс від HD-School підійде як для повних початківців, хто лише планує придбати свою першу камеру, так і для тих, хто вже певний чай фотографує, але прагне підвищити свій рівень знань, отримати практику роботи на професійній фотостудії, попрацювати з професійними моделями, навчитися повністю управляти дзеркальною, або будь якою іншою фотокамерою, робити повністю всі необхідні налаштування як у ручному так і у напівавтоматичних режимах.

Програма курса

Курс складається з 14 теоретичних і практичних занять, 12 домашніх завдань, дипломна робота.
У програмі:

• Історія фотографії. З чого складається і як працює фотоапарат. Основні елементи управління. Налаштування камери. Як обрати об'ектив і камеру.
  • Експозиція. Як отримати технічно грамотний кадр. Поняття діафрагми (F), витримки (S), чутливості (ISO). Правила і методи фокусування.
  • Композиція. Художня складова фотографії - як зробити фото гармонічним і композиційно грамотним.  Більше ніж 20 композиційних прийомів, які покращать ваш кадр.
  • Складне освітлення. Баланс білого. RAW чи JPG?
  • Нічна зйомка. Робота зі спалахами та штативом. Фрізлайт.
  • Портрет студійний
  • Портрет на вулиці
  • Студійна зйомка. Робота зі студійним обладнанням. Світові схеми. Робота з  моделлю. Позування. Психологія спілкування
  • Макро/Предметна зйомка
  • Пейзаж
  • Обробка фото в Adobe Photoshop Lightroom
  • Підготовка та друк фотографій
  • Дипломна робота (цікава і творча робота - серія фото на обрану вами тему)

Ціна: 4800 грн*
*є можливість оплати частинами, є можливість прийти на перше заняття без оплати, познайомитись з нами, з групою, прослухати перше заняття і лише після цього приймати остаточне рішення.

Часті запитання

• В мене нема фотоапарата. Чи можу я ходити на курси?

Так. Якщо у Вас нема фотоаппарата, то Ви зможете практикуватись на наших студійних камерах. Якщо ж Ви хочете придбати камеру найближчим часом, то також будемо радити не поспішати, а прийти на перші заняття, на яких ми розповімо як обирати камеру, а також допоможемо при необхідності підібрати Вам саме те, що потрібно. Іноді це навіть дозволяє зберегти гроші.

• В мене нема досвіду. Я ніколи не фотографував. Чи зможу я осилити цей курс?

Так. Курс побудований таким чином, щоб було корисно і зрозуміло як для людей, хто взагалі ніколи не фотографував, навіть на телеофн, так і для тих, хто вже фотографує, але хочу отримати більше знань.
Також ми навчимо розуміти і відрізняти гарні, гармонічні, наповнені суттю фото від банальних, не цікавих фото, а також дамо декілька потужних технік, які допоможуть вам почати самостійно робити якісні, креативні, творчі фото. Кажуть, що людина народжується з талантом. Можливо так, а можливо і ні. Ми впевненні, що при великому бажанні можна прокачати свої навички, свій рівень, своє бачення. І ми в цьому допоможемо.

• В мене нема досвіду. Я ніколи не фотографував. Чи зможу я осилити цей курс?

• Чи є варіант оплати частинами?

Так. Ми добре розуміємо, що багато людей отримують зар.плату частинами, комусь просто спокійніше чи зручніше розбити оплату на 2, 3 частини - ми залюбки ідемо на зустріч. Ми можемо запропонувати оплату частинами від 2х до 4х, з пропорційними внесками: якщо дві оплати, то перша частина на початку навчання, а друга після проходження половини курса. Якщо, наприклад, 4 частини - то, відповідно, 1 раз на тиждень.

• Я все одно сумніваюсь, що в мене вийде. Чи даєте Ви якісь гарантії?

Так. Ми пропонуємо Вам безпрограшну гарантію - ми повернемо 100% вашої сумми, якщо наприкінці курсу Ви скажете, що Ви нічому не навчились, було не зрозуміло, курси Вам нічого не дали, звісно, за умови, що Ви відвідали всі заняття і робили домашні завдання.  Наш досвід дозволяє нам гарантувати, що ми найдемо підхід до кожної людини і 100% навчимо Вас розмовляти з фотоапаратом на "ти"

• Мені цікава фотографія, але ще не визначився, чи готовий я до курсів? Чи підійдуть вони мені?

Розуміємо. Саме тому ми пропонуємо Вам записатись на перше заняття, відвідати без оплати його, познайомитись з нами, зі студією, з групою, з нашим курсом, прослухати перше заняття і лише після цього прийняти остаточне рішення. А ми впевненні, Вам спадобається! :)

• Я вже фотографую. І навіть іноді знімаю з ручними налаштуваннями. Я так розумію, що мені потрібно щось більш круте ніж базовий курс?

Не зважаючі на назву "базовий курс", в цьому курсі заложено багато матеріалу як для початківців, так і для середнього рівня. І навіть є речі, які будуть точно корисні і для профессіоналів. То ж, якщо сумніваєтесь - зателефонуйте нам і ми дамо Вам консультацію, на якій Ви зрозумієте, підходить для Вас цей курс чи ні. В 90% випадках люди приходять на базовий курс і розуміють, що тут багато інформації і для початківців і для продвинутих любителів

Фотостудія Goodframe Stage

просторий і світлий зал з кондиціювання

Творчий процесс